Tábor 2017

Tábor se uskuteční od 15.7. do 29.7. v Blansku. Všechny důležité informace naleznete v textu níže. Pokud máte dotazy ohledně plateb kontaktujte Tomáše Pekaře. V případě ostatních dotazů piště vůdci oddílu Ondřeji Hájkovi. Kontakt na ně můžete nalézt zde na stránkách.

Informace o táboře - Cena:

Celková částka: 3 000,- Kč / 3 750,- Kč

Částka 3 750,- Kč se vztahuje na děti, které nemají trvalé bydliště ve Zlíně nebo nejsou členy Junáka (nejsou na ně tak vztaženy žádné dotace).

V případě, že se účastník tábora nemůže zúčastnit všech 15 dní tábora (např. z důvodu rodinné dovolené), je částka vzhledem k daným nákladům ponížena. Zpravidla je cena za účast za 8/15 dní 1 500,- Kč + 200,- Kč (info osobně).

Informace o táboře - Termíny:

Termín konání tábora: 15.07.2017 - 29.07.2017
Odevzdání závazných přihlášek: 29.06.2017
Konečný termín pro platbu tábora: 29.6.2017

Dokumenty jako potvrzení o bezinfekčnosti nebo potvrzení od lékaře se odevzdávají v den příjezdu na tábor.

Informace o táboře - Platba:

Platbu tábora lze provést pouze níže uvedenými způsoby (převodem/hotově). Prosím, dodržte veškeré pokyny týkající se platby! Jakákoli chyba může způsobit značné komplikace.

Pokud je nutné vystavit jakékoli potvrzení pro zaměstnavatele (např. z důvodu příspěvku), nejprve nás prosím před jakoukoli platební operací kontaktujte (platba bude mít jiná specifika).

Převodem na účet:

Číslo účtu: 1546343093/0800
Variabilní symbol: <rodne_cislo_bez_lomitka> → Př.: 9111121234
Poznámka pro příjemce: <jmeno_ucastnika> - Tábor 2017 → Př.: Tomáš Pekař - Tábor 2017

Dodržte prosím uvedený formát. Je to nutné pro rychlé dohledání vaší platby. Po provedené platby nás prosím informujte, ať můžeme vaši platbu dohledat, zkontrolovat přijatou částku a zaznamenat ji.

Hotově:

Tábor lze zaplatit hotově přímo na schůzce a to pouze a jen těmto osobám: Aleš Jaroš (Raf), Ondřej Hájek. V jiný čas a jiné osobě není platba hotově možná.

Dokumenty ke stažení:

Potvrzení o bezinfekčnosti se vyplňuje v den příjezdu na tábor a vyplňuje jej zákonný zástupce!

Doprava na tábořiště:

Informace budou doplněny.


Některé doplňující informace a odkazy:

Celt je více, nemusíte se striktně držet této varianty. Vyberte tu, která se Vám bude líbit a která Vám bude vyhovovat. Mít celtu není povinnost.

Kostým:

Žádný předepsaný táborový kostým není. Nejlepší je inspirovat se na internetu a najít si obrázky jedinců ze Star Wars a vytvořit podobný kostým. Kostým může být jak "Jedi", tak i nějaký "vesmírný psanec".