JOTA/JOTI

O čem je JOTA/JOTI (pro nás tedy spíše JOTI)? Skauti z celého světa se setkávají na chatu na internetu a mají možnost sdělovat si své zážitky a zkušenosti z různých skautských organizací po celém světě. Běžně se ke komunikaci používá ScoutLink (IRC), e-mail, a VOIP. JOTI probíhá souběžně s Jamboree on the Air (JOTA) a je oficiální událostí organisovanou WOSM. Celé setkání není jen o komunikaci, ale jsou také připraveny i jiné aktivity a hry, na tento rok jsou například připraveny i Minecraft servery.

K čemu to? Poznáte nové lidi (alespoň přes internet) a kultury, získáte cenné kontakty nebo prostě zkusíte něco nového!

Doplňující informace:

Termín: 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018
Místo: Klubovna za Baťovou nemocnicí
Zahájení: 10:00 hodin, klubovna za Baťovou nemocnicí
Ukončení: 14:00 hodin
Cena: 0,- Kč

Dokumenty ke stažení:

Pokud je to možné (pokud máte k dispozici), přineste si s sebou notebook, tablet nebo chytrý telefon. Aktivity v rámci JOTI je budou více méně vyžadovat, pokud nemáte, nevadí.